תכנון והפקת אירועים

הרבים להפיק וליהנות מאירועים בלתי נשכחים – שמחות חסרות דאגה – שהתקיימו כאן בישראל.
מלון בוטיק THE WAY INN מציע אירוח של קבוצות עד 40 איש בחורף ועד 70 איש בקיץ לאירועים מגוונים ושונים. קבוצות גדולות יותר מתארחות ומקיימות אירועים בסיוע הצוות שלנו, באתרים גדולים אחרים בצפת, ביניהם החאן האדום של צפת, שנבנה בימי הממלוכים ומוכר בעיר מאז המאה ה-13. בנוסף, אנחנו מספקים ארוחות פיקניק וקייטרינג במקומות בכל רחבי הגליל העליון.
בין לקוחותינו עד כה: משלחות הפדרציה היהודית מכל רחבי ארצות הברית, קבוצות מטעם קרן היסוד באוסטרליה, דרום אמריקה ואירופה, משלחות וקבוצות מטעם הרבי לורד יונתן סאקס, קרן קיימת לישראל, ג’וינט ישראל, משלחות הליגה נגד השמצה, אוניברסיטת ג’ורג’טאון ומשלחות של קהילות יהודיות רפורמיות, קונסרבטיביות, אורתודוכסיות וקהילות חב”ד בכל רחבי העולם.
“ארוחה לכל החודש…איזה ערב נפלא העברנו בביתכם. זה היה השיא של ביקור המשלחת” – הפדרציה היהודית.
“אני רוצה להודות לך על חוויה בלתי נשכחת, מלאה בערך ובעומק, במסגרת הביקור שלנו בישראל. האפשרות לחלוק ארוחת שבת אתכם ולהתארח בביתכם הייתה פינוק נפלא ואפשרה למשפטנים שלנו לקבל הצצה על החיים היהודיים, כאלו שלא ניתן לשחזר בארוחה במלון”, ליסה יורם, הפדרציה היהודית של יוסטון.
“אני רוצה להודות לך ולרוני על אירוח מיוחד במינו במסגרת ביקור המשלחת. במיוחד, המשתתפים במשלחת המשפטנים של ה-ADL שזכו להזדמנות לחוות שבת יהודית מסורתית ולפגוש את המקומיים, לחלוק את החלה המסורתית ולשמוע סיפורים. האישיות החמה והאוכל הנפלא של רוני, כולל הקינוחים, הפכו לאחד השיאים של הטיול”, פיליס גרבלי, מנהלת ADL ישראל.
“תודה רבה על הפקת בר מצווה יוצאת מן הכל! אנחנו עדיין בעננים מסוף השבוע הנפלא שלנו בצפת. כשאנשים שאלו אותי איך הייתה חגיגת בר המצווה, הייתי ללא מילים, מכיוון שזה היה בכל מובן – רוחני, אסתטי וקולינרי – מעבר למה שיכולתי לדמיין. כולנו, אמריקאים וישראלים כאחד, עזבנו את צפת המומים מאיך כל פרט בסוף השבוע היה מבוצע בצורה מושלמת והכל בזכותכם. תודה רבה מכל הלב על ההפקה והתכנון של בר המצווה של יונתן, זה היה נפלא מההתחלה ועד הסוף. אנחנו, וכל אורחינו, נזכור זאת תמיד. באהבה ועם תודה גדולה, ברנדה בריאן, מיאמי פלורידה, מאי 2008”.

Call Now Button